Dzień Otwarty

DZIEŃ OTWARTY

Bezpłatne swobodne spotkania dla dzieci i ich opiekunów. Od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. To czas, który spędzamy, jak chcemy – bawiąc się z dzieckiem, rozmawiając z innymi dorosłymi, pijąc kawę, czytając książkę, animując gry i zabawy dla dzieci, czy odpoczywając na jednej z wygodnych kanap. To takie miejsce, w którym chcemy, byście czuli się swobodnie i byli jego częścią. Chcemy, byście współtworzyli z nami przestrzeń przyjazną Wam i Waszym dzieciom, zachęcamy do aktywności .

Podczas dnia otwartego obecna jest osoba dyżurująca (gospodarz klubu) – to do niej możecie kierować wszystkie pytania i uwagi.

Sala, w której się spotykamy, wypełniona jest zabawkami, grami i książeczkami dla najmłodszych. Dla dzieci to świetny sposób na nawiązanie pierwszych relacji, zaś dla mam (i innych opiekunów) chwila wytchnienia w gronie dorosłych. Jesteśmy razem, rozmawiamy, wspieramy się.

Na miejscu znajdziecie również dobrze wyposażone zaplecze kuchenne (można napić się kawy lub herbaty, podgrzać zupkę, czy mleko). Dostępny jest również przewijak, nocniki, nakładka na sedes.

Kiedy?

W poniedziałki, środy i piątki w godzinach 10:00-13:00 w sali 91, wstęp wolny