1% podatku

RAZEM MOŻEMY MIERZYĆ WYSOKO!
1% NA STOWARZYSZENIE MIERZ WYSOKO
KRS: 0000228527

Nadszedł czas rozliczeń podatkowych, w tym roku wygląda to nieco inaczej niż w latach ubiegłych. Na Portalu Podatkowymwystarczy wpisać, bądź potwierdzić nasz KRS i staniesz się Darczyńcą Stowarzyszenia Mierz Wysoko.

Jeśli chcesz wspomóc nas we wspieraniu i integracji społeczności lokalnych, budowaniu otwartości wśród mieszkańców, ich aktywizacji, udzielaniu wsparcia osobom w różnych sytuacjach życiowych oraz ludziom zagrożonym wykluczeniem – przekaż 1% podatku na działalność naszego Stowarzyszenia Mierz Wysoko.

W 2019 r. nie zwalniamy tempa, będziemy kontynuować prowadzenie 2 klubów dla rodzin, chcemy wdrożyć druga edycję warsztatu otwartego, będziemy rozwijać narzędzie 2do2 aby szło w świat i pomagało innym organizacjom.

1%
WSZYSTKIM, KTÓRZY PRZEKAZALI NAM 1% W POPRZEDNICH LATACH OGROMNIE DZIĘKUJEMY!
  • Rok 2018 był dla nas bardzo intensywny. Po kilkunastu latach podjęliśmy decyzje o zamknięciu Klubu przy ul. Brzeskiej, z którym wiąże się długa i bogata historia. Dziesiątki dzieci i młodzieży mogło korzystać z efektów naszych działań i dzięki nim doświadczać możliwości innego, normalnego spędzania czasu.Klub na Brzeskiej nie był naszym jedynym działaniem. W 2018 roku z ogromnym sukcesem, ponad 500 odbiorców, zakończyła się 1 edycja Otwartego Warsztatu Rowerowego, gdzie praskie dzieci, ale również mieszkańcy Warszawy, mogli przyjść do nas, bądź szukać nas w kilku punktach miasta i bezpłatnie naprawić swój rower.
    W 2018 r. również:
  •  Kontynuowaliśmy działania 2 naszych klubów dla rodzin, gdzie rodzice i opiekunowie mogą przychodzić ze swoimi dziećmi i razem spędzać czas, przy okazji pozyskując nowa wiedze z języka angielskiego czy psychologiczną. Objęliśmy wsparciem około 200 rodzin!
  • Odbył się finał międzynarodowego, pilotażowego w Polsce programu metodą Wilderness Therapy. W  ramach projektu odbyło się 6 wypraw górskich dla 37 młodzieży, 2  konferencje, przeszkoliliśmy 80 pracowników młodzieżowych  z postaw metody WT, stworzona została broszura informacyjna w 3 językach (polski, angielski i czeski), gdzie zawarte zostały wskazówki zorganizować wyjazd w nurcie WT oraz raport z badań jakościowych.
  • 1 października odbyła się premiera aplikacji webowej „2do2”. Jest to system do rozliczeń który pomaga organizacjom pozarządowym stawić czoła  rozliczeniom.

W TYM ROKU RÓWNIEŻ LICZYMY NA WASZE WSPARCIE!

Jak przekazać 1% podatku na Stowarzyszenie Mierz Wysoko?

Na Portalu Podatkowym wystarczy wpisać bądź potwierdzić nasz KRS i staniesz się Darczyńcą Stowarzyszenia Mierz Wysoko

 

RAZEM MOŻEMY MIERZYĆ WYSOKO!