Samodzielni z PROO

Dzięki projektowi Samodzielni z PROO tworzymy społeczny warsztat rowerowy, a w nim organizujemy różne działania, m.in. Rower za Dobro, czy Otwarty Warsztat Rowerowy. Dzięki projektowi rozwijamy także naszą aplikację 2do2.

Od marca do października kręcimy w ramach projektu „Otwarty Warsztat Rowerowy”!

Wszystkich fanów rowerowania , oraz tych którzy rowerów się trochę boją zapraszamy na wydarzenia:

  • otwarty warsztat rowerowy – dwa razy w miesiącu zapraszamy na Brzeską 20. Do dyspozycji oddajemy wam wyposażony warsztat, podstawowe części do naraw oraz doświadczonego mechanika. Pod opieką Emilii możecie samodzielnie zrobić przegląd roweru, zmienić linki hamulcowe oraz wyregulować przerzutki.
  • mobilny warsztat rowerowy. Od maja szukajcie nas na ulicach. W piątki warsztat przemieszczać się będzie po bulwarach wiślanych. We wtorki podbijać będzie skwerki i podwórka na terenach rewitalizowanych – udzielając rowerowej pierwszej pomocy oraz pomagając uruchomić dawno zapomniane jednośladowce z piwnic.
  • Rajdy rowerowe. Zaprosimy was na 3 rajdy rowerowe. Po szczegóły sięgajcie na fb.
  • Zaprzyjaźnij się z ulicami. Dla tych z was którzy lubią rowery, ale jeszcze z dystansem podchodzą do warszawskich zadymionych ulic czy też plątaniny ścieżek rowerowych zapraszamy na umówienie się na indywidualne zajęcia. Podczas indywidualnych lekcji możecie oswoić się z jeżdżeniem po ulicach, albo przetrenenować drogę do pracy.

Projekt realizowany jest w ramach programu „Aktywny Warszawiak” i dofinansowany jest z budżetu m. st. Warszawy.

Po więcej informacji o projekcie oraz terminy poszczególnych wydarzeń zapraszamy na stronę fb projektu