ROZKRĘCAMY SPOŁECZNIE

ROZKRĘCAMY SPOŁECZNIE – MŁODZIEŻ LOKALNIE ZAANGAŻOWANA TWORZY FILMOWE REKLAMY SPOŁECZNE

Dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w tym roku realizujemy cykle warsztatów łączących film i działania społeczne.

W trzech miejscach w Polsce- w Nowym Tomyślu, Suwałkach oraz Koczargach grupy gimnazjalistów wezmą udział w cyklu warsztatów, podczas których poznają pierwsze tajniki sztuki  filmowej i jednocześnie zastanowią się nad swoim miejscem w lokalnej społeczności.

Czy my, jako młodzi ludzie możemy tu coś zmienić? Czy nasz głos się liczy? TAK!

W ramach projektu „Rozkręcamy społecznie” wspólnie zastanowimy się, co nam się podoba w miejscu w którym żyjemy, a co wyobrażalibyśmy sobie inaczej i opowiemy o tym używając języka filmu.

Spotkania zakończą się lokalną prezentacją w każdej z miejscowości, podczas których wyświetlone zostaną przygotowane reklamy.

Tutaj znajdziecie wszystkie aktualne informacje o projekcie, relacje z warsztatów, nagrania uczestników i wiele innych:

Facebook 

Projekt jest dofinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Realizowany będzie przy współpracy z lokalnymi partnerami: Fundacją ?Ab Alio?, Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Nowym Tomyślu, Stowarzyszeniem Pastwisko.org oraz Stowarzyszeniem Odkrywamy Świat.

mkidn_01_cmyk

Ab Alio logo RGB 3

 

logo bibliot

 

pastwisko

 

 

SOS