Ostatnie zajęcia w Klubie na Brzeskiej!

30 listopada 2018, odbyły się po raz ostatni zajęcia w Klubie Młodzieżowym Mierz Wysoko. Kończymy naszą długą, bo aż 12-letnią przygodę ze świetlicą na Brzeskiej.
W tym czasie wydarzyło się dla nas dużo ważnych rzeczy. Spotkaliśmy na swojej drodze cudowne osoby, które w różny sposób chciały z nami budować i przez tyle lat budowały to miejsce. To dzięki Wam ta przygoda trwała tak długo!
Dziękujemy wszystkim naszym wychowawcom, którzy z nami byli, za OGROM serca i pracy, które wkładali w każde swoje zajęcia, za dzielenie się z dzieciakami swoimi pasjami, za chęć ciągłego rozwoju. Za empatię, cierpliwość i uśmiech.
Dziękujemy wolontariuszom, którzy dzielnie wspierali nas podczas „Odrabianek”, pikników, Wigilii, remontów i wielu innych wydarzeń. To m.in. dzięki Waszej pomocy mogliśmy ich zrealizować aż tyle!
Dziękujemy też wszystkim naszym dotychczasowym grantodawcom i darczyńcom. Dzięki Waszemu wsparciu finansowemu i materialnemu mogliśmy rozwijać to miejsce i organizować dla naszych podopiecznych różnorodne zajęcia.
Dziękujemy zaprzyjaźnionym organizacjom, z którymi wspólnie realizowaliśmy różne działania na rzecz dzieci i młodzieży.
Dziękujemy Rodzicom i Dziadkom za każde ciasto i sałatkę, które dla nas przygotowaliście. Dziękujemy za dyżury przy grillu i Waszą obecność w życiu Klubu.
A przede wszystkim OGROMNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DZIECIOM, KTÓRE PRZEZ TEN CZAS ODWIEDZAŁY NASZĄ ŚWIETLICĘ. Dziękujemy Wam za to, że nam zaufaliście i chcieliście z nami spędzać swój wolny czas. Dziękujemy Wam za każdą partyjkę „totema”, za wieczory filmowe przy popcornie, za przejażdżki rowerowe, za kilometry wychodzone na szczudłach, za wspólne wypady do kina, za tę furę naleśników, które wspólnie usmażyliśmy (ciekawe, czy ktoś je kiedyś policzył?), za zielone noce na wyjazdach, za sprzątanie po sobie po zajęciach  za wspólne wygłupy i poważne rozmowy, za lekcje cierpliwości i konsekwencji. Za Wasze uśmiechy. Możemy wymieniać tak w nieskończoność! To była dla nas wielka przyjemność i zaszczyt móc Wam towarzyszyć przez tyle lat!
Tydzień temu mieliśmy piękne spotkanie pożegnalne, gdzie zobaczyliśmy obecnych klubowiczów oraz znajome twarze z różnych etapów naszej przygody.
Dziękujemy Wam za ważne spotkanie i za niezwykłe 12 lat…