noc muzeów

W tym roku Noc Muzeów znowu okazała się bardzo, bardzo udana.
Mimo nie najlepszej pogody nie mogliśmy narzekać na frekwencję. Świetlica pękała w szwach od zwiedzających, dzieciaków oraz ich rodziców. Dzieciaków przewinęło się chyba z 50, były zarówno te, z którymi pracujemy obecnie jak i te, które kiedyś przychodziły do naszego Klubu.
Bardzo ucieszyła nas obecność dużej liczby rodziców, szczególnie, że rodzice i dzieci na równi z nami czuli się gospodarzami. Co sprzyjało wytworzeniu się atmosfery wręcz domowego święta. Mamy naszych młodych klubowiczów przygotowały wspaniałe ciasta, które cieszyły się ogromną popularnością. A po wszystkim pomogły nam wszystko uprzątnąć. Bardzo serdecznie za to dziękujemy. Ci, którzy odwiedzili tego wieczoru nasz Klub mogli podziwiać pokaz taneczny przygotowany przez grupę dziewczynek, małą galerię zdjęć związanych z Brzeską i naszą działalnością a także ceramiczne dzieła sztuki, które wyszły spod rączek naszych podopiecznych. Najmłodsze dzieciaki za pomocą szablonów ozdabiały baner „Mierz Wysoko”, który zawiśnie w oknie naszego Klubu. Dzieciaki były też bohaterami gry miejskiej
organizowanej przez info praga. Jej uczestnicy, mieli zdjęcia naszych dzieci, musieli je odnaleźć na świetlicy i wziąć autografy.
Wszyscy świetnie się bawili, było dużo śmiechu, gwaru, muzyki i mnóstwo przyjemności z nocy muzeów na Brzeskiej 20.
goście podczas nocy muzeów