Grupa Zabawowa – My Targówek

Na ostatnim spotkaniu grupy zabawowej w Cafe Sąsiad przy ul. Ks. Ziemowita 16 przywitaliśmy trójkę nowych uczestników. Główną atrakcją, już tradycyjnie, była fasolownica (zamiast piaskownicy w Cafe Sąsiad pod kanapą zamieszkało pudło z fasolkami). Zajęcia zakończyły się pożegnalnym bujaniem w huśtawce zrobionej z koca.

Przy okazji chcemy przypomnieć, że w każdy wtorek w godzinach 10-12 zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 1-3 lata na spotkania GRUPY ZABAWOWEJ. Spotykamy się, aby wspólnie spędzić czas, obserwować nasze dzieci, porozmawiać o ich rozwoju i zainspirować się do kreatywnych zabaw w domu. W Cafe Sąsiad możemy zrobić wielki bałagan jakiego w domu lepiej nie robić: rozsypać mąkę, malować rękami, zrobić kolorową masę solną czy porozrzucać fasolę z fasolkownicy.

Zabawy inspirowane są przez dzieci, rodziców lub osobę prowadzącą. Niektóre działania planujemy wcześniej, a inne pojawiają się spontanicznie podczas spotkania. Jest to czas gdy maluchy mają możliwość nawiązać kontakty z rówieśnikami i przyzwyczaić się do zabaw w grupie.