1% podatku

RAZEM MOŻEMY MIERZYĆ WYSOKO!
1% NA STOWARZYSZENIE MIERZ WYSOKO
KRS: 0000228527

Do końca kwietnia 2018 r. trwa okres rozliczeń podatkowych.

Jeśli chcesz wspomóc nas we wspieraniu i integracji społeczności lokalnych, budowaniu otwartości wśród mieszkańców, ich aktywizacji, udzielaniu wsparcia osobom w różnych sytuacjach życiowych oraz ludziom zagrożonym wykluczeniem – przekaż 1% podatku na działalność naszego Stowarzyszenia Mierz Wysoko.

Na pewno dobrze go wykorzystamy!!!

Pracujemy z dziećmi, młodzieżą i całymi rodzinami oraz społecznościami lokalnymi, wspierając ich w wykorzystywaniu swojego potencjału, odkrywaniu i rozwijaniu swoich możliwości oraz budowaniu wiary w siebie.

Opis naszych działań znajdziesz w zakładce DZIAŁANIA na górze strony. 

1%

 

WSZYSTKIM, KTÓRZY PRZEKAZALI NAM 1% W POPRZEDNICH LATACH OGROMNIE DZIĘKUJEMY!

Wpłaty z 1% pozwalają na częściowe pokrycie kosztów energii i utrzymania Klubu Młodzieżowego oraz Wawerskiego Klubu dla Rodzin. 1% umożliwia nam również finansowanie niezbędnych wkładów własnych w projektach, które realizujemy z innych środków. 1% to również środki zabezpieczające nas na „czarną godzinę”. To dzięki naszym projektom i Waszemu wsparciu nasi podopieczni mają szansę rozwinąć skrzydła!

W TYM ROKU RÓWNIEŻ LICZYMY NA WASZE WSPARCIE!

Jak przekazać 1% podatku na Stowarzyszenie Mierz Wysoko?

1. W odpowiednim miejscu formularza PIT wpisz numer KRS naszego Stowarzyszenia (0000228527) i kwotę, jaką chcesz nam przekazać. W przypadku  PIT-37 będą to pola 124 i 125.

2. Zgodnie z prawem kwota, którą chcecie nam przekazać nie może przekraczać 1% należnego podatku.  Jak więc ją obliczyć?

Przykład:
Jeśli rozliczasz się na formularzu PIT-37,  w polu 124 zeznania wpisz nasz numer KRS  (0000228527). W polu 125 musisz podać kwotę wsparcia. Aby ją wyliczyć pomnóż podatek należny (z pola 120) przez 1%. Wynik zaokrąglij do pełnych dziesiątek groszy w dół. Zakładając, że podatek należny wyniósł 2693 zł w polu 125 wpisujesz maksymalnie 26,93 zł.

Wzory formularzy elektronicznych:

Deklaracje podatkowe

RAZEM MOŻEMY MIERZYĆ WYSOKO!