Zespół

ZARZĄD

Magdalena Szeniawska – Prezeska

Współzałożycielka, a obecnie prezeska Mierz Wysoko. Od początku studiów współpracowała z organizacjami pozarządowymi.
Tytuł magistra obroniła w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych, na specjalizacji negocjacje i mediacje. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu pomocy psychologicznej i socjoterapii. Od lat pracuje z dziećmi i młodzieżą z najrozmaitszych środowisk (szkoły społeczne, opieka zastępcza, środowiska wiejskie, środowiska miejskie).
Wolny czas spędza z ludźmi, na rowerze, wśród drzew, na kajaku, z plecakiem, w innych krajach. Lubi tworzyć nowe projekty, wymyślać nowe rozwiązania, chodzić nieprzetartymi szlakami, stawiać czoło wyzwaniom i z zadowoleniem oglądać co zostało zrobione.

 

Julia Dmeńska  – Wice Prezeska

W Mierz Wysoko od 2008 roku. Z sektorem pozarządowym związana od początku studiów. Współpracowała m.in. ze Stowarzyszeniem Otwarte Drzwi, z Centrum Edukacji Obywatelskiej, z Fundacją Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego. Jest absolwentką Wydziału Pedagogicznego UW, specjalność Animacja kulturalno- społeczna. Swoją wiedzę i umiejętności w zakresie prowadzenia szkoleń, warsztatów oraz pracy z grupą poszerzała w szkole trenerskiej STOP oraz w Akademii Treningu Antydyskryminacyjnego. Od lat pracuje z dziećmi i młodzieżą z różnych środowisk i z różnymi trudnościami. Stara się ich wspierać w rozwijaniu pasji, uczeniu się i budowaniu pewności siebie. Ważna jest dla niej walka z nierównościami i wykluczeniem społecznym. To wszystko realizowała prowadząc zajęcia w Klubie Młodzieżowym przy Brzeskiej i koordynując jego działania. W marcu 2013 roku zrealizowała swoje marzenie i założyła Wawerski Klub dla Rodzin, który koordynuje do chwili obecnej.
Prywatnie mama Zosi, Ludwika, Ksawerego i macoszka Stasia. Lubi spędzać czas z bliskimi, najchętniej w plenerze. A jak ma chwilę dla siebie słucha muzyki, czyta i najchętniej odpoczywa.

Marta Osuch – Wice Prezeska

Z wykształcenia prawniczka i trenerka umiejętności interpersonalnych. Z pasji pedagożka i podróżniczka. Obecnie jest koordynatorką działań Klubu Młodzieżowego Mierz Wysoko.

 

Paulina Borzęcka – wiceprezeska
Absolwentka studiów magisterskich w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Od lat związana z Klubem Młodzieżowym Mierz Wysoko, w którym zaczynała jako praktykantka, a później prowadząca zajęcia. Koordynatorka Klubu Młodzieżowego Mierz Wysoko. Związana z Wawerskim Klubem dla Rodzin od początku jego istnienia. Obecnie w Wawerskim Klubie dla Rodzin pełni rolę koordynatorki ds. operacyjnych. Ukończyła z wyróżnieniem program Menadżerowie NGO PROMENGO prowadzony przez Fundację Akademia Organizacji Obywatelskich.

 

Natalia Kata – wiceprezeska

absolwentka Politechniki Rzeszowskiej na kierunku Zarządzania i Marketingu. Na SHG ukończyła podyplomowe studia pod nazwą „Kompetencje psychologiczne w firmie”. Absolwentka studium pedagogicznego. Ukończyła kurs Certyfikowany Coach Praktyk oraz Kompetencje Psychologiczne i Negocjacyjne w Firmie. Od kilku lat zdobywa doświadczenie w dużych firmach pracując m.in. w obszarze zarządzania projektami, jednak od 2015 konsekwentnie coraz bardziej związuje się z działaniami w III sektorze. Związana ze Stowarzyszeniem Mierz Wysoko od 2015.

KOMISJA REWIZYJNA

 • Mariusz Orbach
  14 pomysłów na minutę, z czego 10 zrealizowanych, wszystkie Mierzą Wysoko. Żadna porażka nie zniechęca, sukcesy motywują do dalszego działania. Uwielbia słodycze, piłkę nożną i jazdę na rowerze.
 • Santiago Garcia Dąbrowski
  W ngo-sie od 1995 roku (Młodzi Głosują). Ojciec 2 chłopców. Kibic MW od początku.

CZŁONKOWIE

 • Agata Firląg-Kosuń
  Z wykształcenia psycholożka i trenerka, z zawodu pedagożka i animatorka, z zamiłowania aktorka, grająca w amatorskim teatrze MELPO. Wychowawca w Klubie Młodzieżowym Mierz Wysoko.
 • Magda Dąbrowska- Jabłońska
  Absolwentka Wydziału Psychologii UW. Obecnie również wychowawca w Klubie Młodzieżowym na Brzeskiej. Ciekawi ją, co kryje się pod różnymi nazwami na mapie, dlatego czasem spędza długie miesiące pływając łódką po świecie. Uwielbia muzykę i fotografowanie wszystkiego wokół.
 • Stefan Bobrowski
  Z Mierz Wysoko związany od 2008 roku. Na Brzeską ? do Klubu Młodzieżowego i na ulicę ? trafił wprost zza biurka w Urzędzie Miasta. Należał tam do zespołu odpowiedzialnego za Społeczną Strategię dla Warszawy. Na Brzeskiej chciał zobaczyć jak teorie polityki społecznej sprawdzają się w rzeczywistości. Od września 2010 roku prowadzi na warszawskiej Pradze sklep BUmcykcyk. Jest również wieloletnim instruktorem snowboardu i windsurfingu. Z wykształcenia pedagog, a z zamiłowania stolarz, spawacz i mechanik rowerowy.W dalszym ciągu wspiera działania na Brzeskiej i kiedy tylko może uczestniczy w nich.
 • Justyna Cyran -Waksmundzka
  Nieustannie kibicująca działaniom Mierz Wysoko, Prezes Fundacji PROJAN, mama.
 • Kasia Chojnacka
 • Kasia Garcia
 • Marta Kaszubska

Założycielka i była prezeska Stowarzyszenia.

 • Artur Świtalski
 • Paulina Dąbrowska
 • Maciek Żyszkowski
 • Joanna Obrębska
  Wciąż od nowa zakochująca się w życiu. W ciągłym ruchu.
 • Magdalena Jurewicz

Współzałożycielka i  była prezeska Mierz Wysoko. Prywatnie z pasją poświęca się byciu mamą czwórki wspaniałych, młodych ludzi.

OPIEKUN  STRONY

 • Tomasz Sz.

Oraz wielu innych współpracowników i wolontariuszy, którzy pomagają nam tworzyć stowarzyszenie.