Mecz – początek kampanii antydyskryminacyjnej

29 maja na boisku przy ulicy Raszyńskiej odbył się mecz i piknik „Gramy razem” rozpoczynający oficjalnie projekt Hop do przodu! Przybyła liczna grupa osób z Klubu – 16 dzieciaków, 5 opiekunów – pedagodzy, wolontariusze i stażyści, a także z Liceum im. Kuronia. Nie zabrakło przedstawiciela szkoły z Bednarskiej oraz szkoły z Raszyńskiej.

Cztery drużyny rozegrały cztery mecze, które przeplatane były specjalnie na ten dzień przygotowywanymi występami Brzeskich Sikorek czy zawodami w przeciąganie liny. O atmosferę meczu troszczyła się stojąca za mikrofonem Julia wraz z licznymi pomocnikami:)

Przez cały czas można było zaspokoić głód wybierając między kiełbaską i warzywami z grilla lub domowym ciastem. Po zakończeniu meczów każdy zawodnik został uhonorowany znaczkiem z logo meczu, a reprezentant każdej instytucji biorącej udział w pikniku odebrał piłkę – potoczą się one do szkół na Kłopotowskiego, Bednarskiej i Raszyńskiej oraz do Klubu na Brzeską.

Na koniec grupa uczniów z Liceum im. Kuronia zaprosiła wszystkich do udziału w poduszkowym happeningu. Początkowo bardzo niewinnie wyglądająca zabawa przybrała bardzo nieoczekiwany przebieg! Resztę można usłyszeć od uczestników i wyśledzić na zdjęciach…

Bardzo dziękujemy wszystkim przybyłym oraz organizującym za ciekawie i mile spędzony czas!

mecz kłopotki